Vážné dopravní nehody 1. 1. 2018 – 7. 1. 2018

Pondělí 1. 1. 2018

PRAHA – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu na přechodu pro chodce srazil chodkyni. Byla na místě mrtvá.

SILADICE (okr. Hlohovec, Slovensko) – Řidička osobního vozu na dálnici D1 z nezjištěného důvodu narazila do svodidel a otočila se do protisměru. Následně do jejího vozidla narazilo projíždějící osobní vozidlo. Řidička zemřela na místě.

LETOVICE (ORP Boskovice) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice a zřítil se 40 m ze srázu. Byl na místě mrtev.

TORUŃ (Kujavsko-pomořské voj.) – Řidič osobního vozu na přechodu srazil dva chodce. Oba na místě zemřeli.

HERMANOVCE NAD TOPĽOU (okr. Vranov nad Topľou, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl těžce zraněn, jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

Úterý 2. 1. 2018

WIEN – Řidič osobního vozu přehlédl chodkyni, která za tmy přecházela silnici, a srazil ji. Byla na místě mrtvá.

Čtvrtek 4. 1. 2018

LOCHOVICE (ORP Hořovice) – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s vlakem. Zemřel na místě.

HOLOHLAVY (ORP Hradec Králové) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím kamionem. Byla na místě mrtvá.

FOHNSDORF (okr. Murtal, Štýrsko) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním vozidlem, které bylo ještě zezadu naraženo dalšími dvěma vozidly. Viník nehody na místě zemřel.

Pátek 5. 1. 2018

MIASTKOWO (okr. Łomża-venkov, Podleské voj.) – Řidič osobního vozu srazil chodkyni, která šla po krajnici. Byla na místě mrtvá.

 

Související článek: Statistika dopravních nehod 1. 1. 2018 – 7. 1. 2018 (1. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.