Vážné dopravní nehody 1. 4. 2019 – 7. 4. 2019

Úterý 2. 4. 2019

GDAŃSK (Pomořské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vyjel ze silnice, srazil chodkyni na chodníku a následně narazil do stromu. Chodkyně na místě zemřela.

Středa 3. 4. 2019

ZEDERHAUS (okr. Tamsweg, Salcbursko) – Řidič osobního vozu přehlédl chodce, pohybujícího se ve vozovce, a srazil ho. Chodec byl na místě mrtev.

PUSZCZYKOWO (okr. Poznań-venkov, Velkopolské voj.) – Řidič sanitního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde zůstal stát mezi spuštěnými závorami a následně do něho narazil projíždějící vlak. Dva členové posádky vozidla na místě zemřeli.

Čtvrtek 4. 4. 2019

ČENKOV (ORP Příbram) – Při střetu sanitního vozidla s projiždějícím vlakem na železničním přejezdu na místě zemřel přepravovaný pacient.

ČÍHOŠŤ (ORP Světlá nad Sázavou) – Řidička osobního vozu nedala přednost dodávce přijíždějící po hlavní silnici a střetla se s ní. Dodávka se nárazem přetočila a narazila do stromu, její řidič byl na místě mrtev.

Neděle 7. 4. 2019

ČEJČ (ORP Hodonín) – Při střetu s osobním vozidlem zemřel řidič motocyklu.

POCZESNA (okr. Częstochowa-venkov, Slezské voj.) – Řidič motocyklu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do betonového mostku. Byl na místě mrtev.

Související článek: Statistika dopravních nehod 1. 4. 2019 – 7. 4. 2019 (14. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.