Vážné dopravní nehody 1. 5. 2017 – 7. 5. 2017

Úterý 2. 5. 2017

HOŘÍN (ORP Mělník) – Řidič osobního vozu na křižovatce nedal přednost nákladnímu vozidlu, které do něho zleva narazilo. Z šesti cestujících v osobním voze dva na místě zemřeli a dva byli těžce zraněni.

VELKÁ HLEĎSEBE (ORP Mariánské Lázně) – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu vyjel do protisměru, kde se střetl nejdříve s osobním a pak s nákladním vozidlem. Zemřel na místě.

DĚČÍN – Chodkyně náhle padla do vozovky, kde zrovna projíždělo popelářské vozidlo, které ji přejelo. Byla na místě mrtvá.

Středa 3. 5. 2017

MIERZĘCICE (okr. Będzin, Slezské voj.) – Řidič osobního vozu při nedovoleném předjíždění vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autobusem. Byl na místě mrtev, tři cestující z autobusu těžce zraněni.

Čtvrtek 4. 5. 2017

HAMBURG – Zloděj, který odcizil vozidlo taxi, při honičce s policií čelně narazil do dalšího taxíku. Jeden ze zákazníků byl na místě mrtev, další dva cestující, řidič poškozeného vozidla i viník nehody těžce zraněni.

Pátek 5. 5. 2017

NESPEKY (ORP Benešov) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Po nárazu vozidlo začalo hořet a řidič v něm uhořel.

Sobota 6. 5. 2017

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Řidič motocyklu se při nebezpečném předjíždění dostal do kontaktu s předjížděným osobním vozidlem a byl odhozen vlevo do svodidel. Zemřel na místě.

Související článek: Statistika dopravních nehod 1. 5. 2017 – 7. 5. 2017 (18. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.