Vážné dopravní nehody 10. 2. 2020 – 16. 2. 2020

Pondělí 10. 2. 2020

OTROČÍN (ORP Karlovy Vary) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice do lesa, kde se několikrát převrátil. Byl na místě mrtev.

PŇOVICE (ORP Litovel) – Při střetu s hasičským vozidlem na místě zemřela řidička osobního vozu.

Úterý 11. 2. 2020

BÁNOV (ORP Uherský Brod) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím kamionem. Zemřela na místě.

LUKA NAD JIHLAVOU (ORP Jihlava) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucí dodávkou. Byl na místě mrtev.

Středa 12. 2. 2020

FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel na chodník, kde srazil dvě chodkyně. Jedna z nich na místě zemřela.

PRAHA – Při střetu autobusu s osobním vozidlem na místě zemřel jeden z cestujících.

ZEMIANSKA OĽČA (okr. Komárno, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl na místě mrtev.

BYDGOSZCZ (Kujavsko-pomořské voj.) – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu vjel na chodník, kde srazil chodkyni, která na místě zemřela. 

Čtvrtek 13. 2. 2020

ANDRESPOL (okr. Łódź-východ, Lodžské voj.) – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Zemřel na místě.

GRANOWO (okr. Grodzisk Wielkopolski, Velkopolské voj.) – Řidič dodávky vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

HRDLOŘEZY (ORP Mladá Boleslav) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím nákladním vozidlem. Zemřela na místě.

Pátek 14. 2. 2020

BERLIN – Řidič policejního vozidla při operačním výjezdu srazil chodce, který přecházel silnici. Chodec na místě zemřel.

Sobota 15. 2. 2020

RADKOVICE U HROTOVIC (ORP Třebíč) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do sloupu elektrického vedení. Byl na místě mrtev.

JENŠTEJN (ORP Brandýs nad Labem-Stará Boleslav) – Řidič osobního vozu na dálnici D10 zezadu narazil do před ním jedoucího kamionu. Zemřel na místě, stejně jako jeho spolujezdec.

Neděle 16. 2. 2020

ŠILHEŘOVICE (ORP Hlučín) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

FIRLEJ (okr. Lubartów, Lublinské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice, kde se vozidlo několikrát převrátilo a zůstalo na střeše. Jedna z cestujících na místě zemřela.

Dopravní nehody 10. 2. 2020 – 16. 2. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 10. 2. 2020 – 16. 2. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.