Vážné dopravní nehody 10. 4. 2017 – 16. 4. 2017

Pondělí 10. 4. 2017

JIČÍN – Řidič osobního vozu vyjel do protisměru a čelně se srazil s protijedoucím kamionem. Z pěti lidí ve vozidle dva na místě zemřeli a ostatní utrpěli těžká zranění.

HORNÍ MOŠTĚNICE (ORP Přerov) – Řidič motocyklu při odbočování nedal přednost protijedoucímu kamionu a narazil do něho. Byl na místě mrtev.

Úterý 11. 4. 2017

MŠEC (ORP Rakovník) – Řidič osobního vozu vyjel ze silnice a čelně narazil do stromu. Zemřel na místě.

DOBŘANY (ORP Stod) – Řidič osobního vozu zezadu narazil do motocyklu, jehož řidič dával přednost protijedoucímu vozidlu. Spolujezdkyně motocyklisty na místě zemřela, řidič byl těžce zraněn.

Středa 12. 4. 2017

ÚLICE (ORP Nýřany) – Řidič osobního vozu zezadu narazil do odstaveného kamionu. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 13. 4. 2017

BORNE SULINOWO (okr. Szczecinek, Západopomořanské voj.) – Řidič osobního vozu při výjezdu ze zatáčky nezvládl vozidlo a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Zemřel na místě i se dvěma spolujezdci.

Sobota 15. 4. 2017

PETROVICE U KARVINÉ (ORP Karviná) – Řidič osobního vozu se zákazem řízení nezvládl vozidlo a čelně narazil do stromu. Při nehodě byl řidič i jeho spolujezdec těžce zraněni, řidič po převozu do nemocnice zemřel.

Neděle 16. 4. 2017

GEINBERG (okr. Ried im Innkreis, Horní Rakousko) – Řidič osobního vozu při předjíždění neodhadl šířku silnice, vyjel mimo vozovku, několikrát se převrátil a skončil na střeše. Řidič i spolujezdec zemřeli na místě.

BŘECLAV – Řidič osobního vozu vyjel ze silnice, narazil do sloupu veřejného osvětlení, plotu, rozvodných skříní elektřiny a plynu a přitom srazil chodkyni, která na místě zemřela.

Související článek: Statistika dopravních nehod 10. 4. 2017 – 16. 4. 2017 (15. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.