Vážné dopravní nehody 10. 6. 2019 – 16. 6. 2019

Pondělí 10. 6. 2019

DIVIŠOV (ORP Benešov) – Řidič osobního vozu na dálnici D1 zezadu narazil do před ním jedoucího kamionu. Byl na místě mrtev, stejně jako jeho spolujezdec.

Úterý 11. 6. 2019

TÁLÍN (ORP Písek) – Řidič motocyklu nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice a narazil do betonového mostku. Zemřel na místě.

VODŇANY – Řidič nákladního vozidla nedal přednost motocyklistovi na hlavní silnici a srazil ho. Motocyklista byl na místě mrtev.

Středa 12. 6. 2019

KARVINÁ – Řidič osobního vozu v zatáčce vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím autobusem. Zemřel na místě.

KONĚPRUSY (ORP Beroun) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Jeden z jeho spolucestujících na místě zemřel.

Čtvrtek 13. 6. 2019

SADOWIE (okr. Opatów, Svatokřížské voj.) – Při střetu osobního vozidla s nákladním na místě zemřel jeho řidič.

NITRA (Slovensko) – Řidič nákladního vozidla při odbočování vpravo srazil cyklistu, který projížděl po pravém okraji silnice. Cyklista na místě zemřel.

Sobota 15. 6. 2019

STARÁ VODA (ORP Mariánské Lázně) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel mimo vozovku a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

KĄTY WROCŁAWSKIE (okr. Wrocław-venkov, Dolnoslezské voj.) – Řidič osobního vozu vjel na nechráněný železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Všech pět cestujících na místě zemřelo.

Neděle 16. 6. 2019

DOBŠICE (ORP Znojmo) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Zemřel na místě.

HLÍZOV (ORP Kutná Hora) – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl se čtyřmi protijedoucími motocykly. Jeden z motocyklistů na místě zemřel.

Související článek: Statistika dopravních nehod 10. 6. 2019 – 16. 6. 2019 (24. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.