Vážné dopravní nehody 11. 11. 2019 – 17. 11. 2019

Pondělí 11. 11. 2019

PAVLICE (ORP Znojmo) – Při střetu tří osobních vozidel na místě zemřeli čtyři účastníci nehody. Pátý cestující zemřel po dvou dnech v nemocnici.

OTROKOVICE – Řidič osobního vozu dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Všichni účastníci byli těžce zraněni a jedna ze spolucestujících po převozu do nemocnice zemřela.

ZBYTINY (ORP Prachatice) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který se za tmy pohyboval ve vozovce. Chodec na místě zemřel.

Středa 13. 11. 2019

NITRIANSKÉ HRNČIAROVCE (okr. Nitra, Slovensko) – Řidič nákladního vozidla nezvládl řízení a střetl se s protijedoucím autobusem. Na místě zemřelo 12 cestujících.

SVATÝ JAN NAD MALŠÍ (ORP Trhové Sviny) – Řidič osobního vozu nezvládl vozidlo a vjel do protisměru, kde se bočně střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

GARDEJA (okr. Kwidzyń, Pomořské voj.) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který se pohyboval po krajnici. Chodec byl sražen do vozovky, kde ho přejelo několik dalších vozidel a na místě zemřel.

Čtvrtek 14. 11. 2019

NOVÁ VES (ORP Kralupy nad Vltavou) – Řidič autobusu z nezjištěného důvodu zezadu narazil do návěsu před ním jedoucího kamionu. Jedna z cestujících na místě zemřela.

Pátek 15. 11. 2019

LUBIN (Dolnoslezské voj.) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

BÁB (okr. Nitra, Slovensko) – Řidič osobního vozu na rychlostní silnici z provozních důvodů zastavil v odstavném pruhu a vystoupil z vozidla do vozovky, kde byl sražen projíždějícími vozidly. Byl na místě mrtev.

ČIERNY BALOG (okr. Brezno, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do betonového mostku. Jeho spolujezdec na místě zemřel.

Sobota 16. 11. 2019

HAVÍŘOV – Řidič osobního vozu dostal smyk, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Zemřel na místě, stejně jako jeho spolujezdec.

CIESZKǑW (okr. Milicz, Dolnoslezské voj.) – Řidič motocyklu při vjezdu z vedlejší silnice narazil do boku projíždějícího osobního vozu. Byl na místě mrtev.

Dopravní nehody 11. 11. 2019 – 17. 11. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 11. 11. 2019 – 17. 11. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.