Vážné dopravní nehody 11. 2. 2019 – 17. 2. 2019

Čtvrtek 14. 2. 2019

LEWIN BRZESKI (okr. Brzeg, Opolské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev, stejně jako jeho spolujezdkyně.

ROKYCANY – Řidič osobního vozu vjel na dálnici D5 do protisměru a čelně se střetl s protijedoucím vozidlem. Při nehodě byli oba řidiči těžce zraněni a viník nehody po převozu do nemocnice zemřel.

BRATISLAVA (Slovensko) – Řidič autobusu srazil cyklistu, který se pohyboval ve vozovce. Cyklista byl těžce zraněn a při převozu do nemocnice zemřel.

Pátek 15. 2. 2019

JÓZEFÓW NAD WISLĄ (okr. Opole Lubelskie, Lublinské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vyjel ze silnice a vjel do příkopy, kde se převrátil na bok. Jeden z jeho spolujezdců byl na místě mrtev, řidič od nehody utekl.

Sobota 16. 2. 2019

GDYNIA (Pomořské voj.) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení a bočně narazil do sloupu. Všichni tři cestující na místě zemřeli.

TOMASZÓW MAZOWIECKI (Lodžské voj.) – Řidič osobního vozu na nechráněném železničním přejezdu vjel přímo pod projíždějící vlak. Byl na místě mrtev, stejně jako jeho spolujezdec.

Související článek: Statistika dopravních nehod 11. 2. 2019 – 17. 2. 2019 (7. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.