Vážné dopravní nehody 11. 6. 2018 – 17. 6. 2018

Úterý 12. 6. 2018

CHEB – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Zemřel na místě.

WRĘCZYCA WIELKA (okr. Kłobuck, Slezské voj.) – Řidička osobního vozu nedala přednost speciálnímu vozidlu pro převoz materiálu na stavbě dálnice a vjela přímo pod vozidlo. Byla na místě mrtvá.

Středa 13. 6. 2018

GRYFINO (Západopomořanské voj.) – Řidič nákladního vozidla přepravujícího dřevo vjel na železniční přejezd, kde se střetl s vlakem. Zemřel na místě, více než 20 cestujících z vlaku bylo zraněno.

CIESZYN (Slezské voj.) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím nákladním vozidlem. Byla na místě mrtvá.

Čtvrtek 14. 6. 2018

STUDENĚVES (ORP Slaný) – Při střetu dodávky a kamionu zemřel řidič kamionu, řidič dodávky byl těžce zraněn.

KARVINÁ – Řidič kamionu srazil chodkyni, která se pohybovala ve vozovce. Byla na místě mrtvá.

ŽAMBERK – Řidič osobního vozu se při otáčení na silnici střetl s nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev, jeho spolujezdkyně utrpěla těžké zranění.

Pátek 15. 6. 2018

LYSÁ NAD LABEM – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Zemřel na místě, jeho spolujezdkyně byla těžce zraněná.

Sobota 16. 6. 2018

BIŁGORAJ (Lublinské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu na přechodu vjel do dvou chodců. Jeden z nich na místě zemřel.

BÍTOUCHOV (ORP Mladá Boleslav) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu srazil motocyklistu, který na místě zemřel. Řidič od nehody ujel, byl však později vypátrán a zadržen.

ZNOJMO – Řidička motocyklu zemřela při střetu s osobním vozidlem.

BESEDNICE (ORP Kaplice) – Řidič motocyklu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním vozidlem. Po převozu do nemocnice zemřel.

Neděle 17. 6. 2018

ŽELENICE (ORP Slaný) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel mimo vozovku, kde se vozidlo převrátilo na bok. Při nehodě vypadl z vozidla, které ho zavalilo, a na místě zemřel.

CHRUDIM – Řidič motocyklu se na křižovatce střetl s osobním vozidlem. Byl na místě mrtev.

Související článek: Statistika dopravních nehod 11. 6. 2018 – 17. 6. 2018 (24. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.