Vážné dopravní nehody 11. 9. 2023 – 17. 9. 2023

Pondělí 11. 9. 2023

TŘEBĚTICE (ORP Holešov) – Řidič motocyklu při předjíždění nezvládl řízení, dostal smyk a spadl na silnici do protisměru, kde se s ním střetlo protijedoucí vozidlo. Byl na místě mrtev.

BREZNO (Slovensko) – Řidička osobního vozu bez řidičského oprávnění nezvládla řízení, dostala smyk a narazila do betonového mostku. Její spolujezdec na místě zemřel.

Úterý 12. 9. 2023

BRUMOVICE (ORP Opava) – Cyklista při odbočování nedal přednost vozidlu na hlavní silnici a střetl se s ním. Byl na místě mrtev.

Středa 13. 9. 2023

VELKÁ BÍTEŠ (ORP Velké Meziříčí) – Řidič dodávky na dálnici D1 zezadu narazil do před ním jedoucího kamionu. Zemřel na místě.

CÍFER (okr. Trnava, Slovensko) – Řidič dodávky na dálnici D1 z nezjištěného důvodu vyjel z komunikace a narazil do stromu. Tři cestující včetně řidiče zemřeli na místě, čtvrtý po převozu do nemocnice.

RADOŠINA (okr. Topoľčany, Slovensko) – Řidič motocyklu při průjezdu zatáčky vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucí dodávkou. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 14. 9. 2023

KOLÍN – Při střetu s osobním vozidlem na místě zemřel řidič motocyklu.

SVODÍN (okr. Nové Zámky, Slovensko) – Řidič motocyklu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do brány. Byl na místě mrtev.

Pátek 15. 9. 2023

ŻUKOWO (okr. Kartuzy, Pomořské voj.) – Při střetu s dodávkou na místě zemřel řidič osobního vozu. Řidič hasičského vozidla jedoucího k této nehodě po kolizi s kamionem převrátil vozidlo na bok a dva hasiči na místě zemřeli.

SALZBURG (Salcbursko) – Řidič nákladního vozidla srazil chodkyni, která se pohybovala ve vozovce. Chodkyně na místě zemřela.

Sobota 16. 9. 2023

STEYR (Horní Rakousko) – Řidič motocyklu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do zdi. Byl na místě mrtev.

HOHENTAUERN (okr. Murtal, Štýrsko) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

MOSZCZENICA (okr. Piotrków Trybunalski-venkov, Lodžské voj.) – Při střetu dvou vozidel na dálnici A1 začalo jedno z nich hořet a všichni tři cestující v něm uhořeli.

Neděle 17. 9. 2023

KNĚŽMOST (ORP Mnichovo Hradiště) – Řidič osobního vozu při předjíždění vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Dopravní nehody 11. 9. 2023 – 17. 9. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 11. 9. 2023 – 17. 9. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.