Vážné dopravní nehody 12. 3. 2018 – 18. 3. 2018

Pondělí 12. 3. 2018

STEHELČEVES (ORP Kladno) – Při srážce dvou vozidel ve stejném směru na dálnici D7 zemřel jeden z cestujících, druhý účastník byl lehce zraněn.

NEVŘEŇ (ORP Nýřany) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku a vyjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Byl těžce zraněn, po převozu do nemocnice zemřel.

KIRCHBICHL (okr. Kufstein, Tyrolsko) – Řidič osobního vozu nedal přednost při odbočování z vedlejší silnice a střetl se s vozidlem jedoucím po hlavní. On i jeho spolujezdkyně zemřeli po převozu do nemocnice, těžce zraněn byl i řidič druhého vozidla.

Úterý 13. 3. 2018

PRAHA – Řidič osobního vozu nerespektoval červené světlo a vjel na přechod pro chodce, kde srazil čtyři chodce. Dva z nich na místě zemřeli, další dva byli těžce zraněni.

ŚWIEBODZIN (Lubušské voj.) – Řidič osobního vozu vjel na rychlostní komunikaci nájezdem do protisměru a střetl se s vozidlem jedoucím správným směrem. Byl na místě mrtev, řidička druhého vozidla těžce zraněna.

Čtvrtek 15. 3. 2018

HIMBERG (okr. Bruck an der Leitha, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu, nepřipoutaný bezpečnostním pásem, z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a čelně narazil do stromu. Při nárazu byl vymrštěn z vozidla a na místě zemřel.

PROSZOWICE (Malopolské voj.) – Řidič autobusu při couvání přehlédl chodkyni stojící za vozidlem a srazil ji. Byla na místě mrtvá.

Pátek 16. 3. 2018

ČESKÁ KUBICE (ORP Domažlice) – Řidič osobního vozu při odbočování z vedlejší silnice nedal přednost kamionu na hlavní a střetl se s ním. Byl těžce zraněn, po převozu do nemocnice zemřel.

Související článek: Statistika dopravních nehod 12. 3. 2018 – 18. 3. 2018 (11. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.