Vážné dopravní nehody 14. 2. 2022 – 20. 2. 2022

Úterý 15. 2. 2022

JÍLOVIŠTĚ (ORP Černošice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

MORAVSKÝ SVÄTÝ JÁN (okr. Senica, Slovensko) – Řidič osobního vozu srazil dva chodce, kteří se za tmy pohybovali po silnici. Oba po převozu do nemocnice zemřeli.

Čtvrtek 17. 2. 2022

ÚSTÍ NAD LABEM – Řidič sanitky srazil chodce, který se pohyboval ve vozovce. Chodec na místě zemřel.

ŠEBETOV (ORP Boskovice) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který šel po silnici ve stejném směru. Chodec na místě zemřel.

LANGENSTEIN (okr. Perg, Horní Rakousko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Byl na místě mrtev.

VLČKOVCE (okr. Trnava, Slovensko) – Při střetu dvou osobních a nákladního vozidla zemřel jeden z cestujících na místě, druhý po převozu do nemocnice.

Sobota 19. 2. 20222

HORB AM NECKAR (okr. Freudenstadt, Bádensko-Württembersko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Na místě zemřel jeho spolujezdec a dva cestující z druhého vozidla.

DOLNÝ ŠTÁL (okr. Dunajská Streda, Slovensko) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

HRONOVCE (okr. Levice, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Vozidlo po nárazu začalo hořet a řidič v něm uhořel.

Dopravní nehody 14. 2. 2022 – 20. 2. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 14. 2. 2022 – 20. 2. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.