Vážné dopravní nehody 16. 1. 2023 – 22. 1. 2023

Středa 18. 1. 2023

ŠPIČKY (ORP Hranice) – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do odstaveného kamionu. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 19. 1. 2023

UNIČOV – Řidič osobního vozu při odbočování nedal přednost nákladnímu vozidlu na hlavní silnici a střetl se s ním. Zemřel na místě.

Pátek 20. 1. 2023

TRNAVA (Slovensko) – Řidička osobního vozu po kolizi s jiným vozidlem vyjela ze silnice a narazila do stromu. Po převozu do nemocnice zemřela.

KRIVÁŇ (okr. Detva, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Byl na místě mrtev.

Sobota 21. 1. 2023

OSTRAVA – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Dva jeho spolujezdci na místě zemřeli.

MLADÉ BUKY (ORP Trutnov) – Na projíždějící osobní vozidlo spadl strom. Jeho řidič na místě zemřel.

PRAHA – Při střetu s kamionem na dálnici D0 na místě zemřel řidič dodávky.

SKWIERZYNA (okr. Międzyrzecz, Lubušské voj.) – Řidič obytného vozu na rychlostní silnici zezadu narazil do stojícího nákladního vozidla. Zemřel na místě, stejně jako jeho spolujezdec.

SANKT GEORGEN AM REITH (okr. Amstetten, Dolní Rakousko) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřela řidička jednoho z nich.

Neděle 22. 1. 2023

MATTIGHOFEN (okr. Braunau am Inn, Horní Rakousko) – Řidič osobního vozu nezvládl na kluzké vozovce řízení, vyjel ze silnice a převrátil vozidlo na střechu. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

SEČ (ORP Chrudim) – Řidič osobního vozu dostal smyk,vyjel ze silnice a převrátil vozidlo na bok. Byl na místě mrtev.

PERNÁ (ORP Mikulov) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřel jeden cestující.

Dopravní nehody 16. 1. 2023 – 22. 1. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 16. 1. 2023 – 22. 1. 2023. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.