Vážné dopravní nehody 16. 4. 2018 – 22. 4. 2018

Pondělí 16. 4. 2018

TRNAVA (Slovensko) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení a vyjel ze silnice, narazil do stromu, od kterého se odrazil do pole, kde se několikrát převrátil a skončil asi 50 metrů od cesty. Byl na místě mrtev.

WIEPRZ (okr. Wadowice, Malopolské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do betonového mostku. Na místě zemřel řidič a jeden ze spolujezdců, druhá spolucestující byla těžce zraněna.

Úterý 17. 4. 2018

JESENICE (ORP Černošice) – Řidič dodávky na dálnici D0 nedobrzdil a zezadu narazil do kamionu na konci stojící kolony. Zemřel na místě.

LOCHOVICE (ORP Hořovice) – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 19. 4. 2018

OSTRAVA – Řidič osobního vozu na přechodu pro chodce srazil dva chodce, kteří přecházeli silnici. Chodkyně, která se pohyboval pěšky, byla na místě mrtvá, druhý z chodců ,který jel na kolečkových bruslích, byl těžce zraněn.

Pátek 20. 4. 2018

PRAHA – Řidič osobního vozu srazil chodce, který se pohyboval ve vozovce. Chodec na místě zemřel.

GORLICE (Malopolské voj.) – Řidič nákladního vozu srazil chodce, který přecházel silnici na přechodu. Chodec na místě zemřel, řidič ukryl jeho tělo a z místa ujel.

WÓLKA (okr. Lublin-venkov, Lublinské voj.) – Řidič osobního vozu ztratil kontrolu nad vozidlem a sjel z náspu, kde se několikrát převrátil. Byl těžce zraněn, stejně jako jeden z jeho spolucestujících, druhá spolujezdkyně na místě zemřela.

Sobota 21. 4. 2018

RÝMAŘOV – Řidič motocyklu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do budovy. Při převozu do nemocnice zemřel.

Neděle 22. 4. 2018

ZBYTINY (ORP Prachatice) – Řidič osobního vozu při předjíždění jiného vozidla přehlédl předjíždějící motocykl a srazil ho. Řidič motocyklu na místě zemřel.

Související článek: Statistika dopravních nehod 16. 4. 2018 – 22. 4. 2018 (16. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.