Vážné dopravní nehody 16. 8. 2021 – 22. 8. 2021

Pondělí 16. 8. 2021

MALŽENICE (okr. Trnava, Slovensko) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a bočně narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Úterý 17. 8. 2021

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřel řidič jednoho z nich.

Středa 18. 8. 2021

BRUMOV-BYLNICE (ORP Valašské Klobouky) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jedna z cestujících v tomto vozidle na místě zemřela.

STARE CZARNOWO (okr. Gryfino, Západopomořanské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev, stejně jako jeho spolujezdkyně.

Čtvrtek 19. 8. 2021

VRANOV NAD TOPĽOU (Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Zemřel na místě.

Sobota 21. 8. 2021

DYJÁKOVICE (ORP Znojmo) – Řidič motocyklu bez ochranné přilby a řidičského oprávnění nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

BERNARTICE (ORP Milevsko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice, postupně narazil do stromu, betonového sloupku, dalšího stromu a několika zaparkovaných vozidel. Byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

BOROTÍN (ORP Tábor) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do budovy. Byl na místě mrtev.

VODERADY (okr. Trnava, Slovensko) – Řidič motocyklu nezvládl řízení a narazil do svodidel. Zemřel na místě.

Neděle 22. 8. 2021

KÖTSCHACH-MAUTHEN (okr. Hermagor, Korutany) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice a narazil do skupiny stromů. Zemřel na místě, stejně jako jedna z jeho spolucestujících.

NOVÉ SYROVICE (ORP Moravské Budějovice) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice, převrátil se a střechou narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

HREJKOVICE (ORP Milevsko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Spolujezdkyně z tohoto vozidla na místě zemřela.

Dopravní nehody 16. 8. 2021 – 22. 8. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 16. 8. 2021 – 22. 8. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.