Vážné dopravní nehody 17. 12. 2018 – 23. 12. 2018

Pondělí 17. 12. 2018

PÍSEK – Řidič osobního vozu srazil chodkyni, která se pohybovala za tmy ve vozovce. Utrpěla těžké zranění a druhého dne v nemocnici zemřela.

PREŠOV (Slovensko) – Řidič autojeřábu za tmy srazil chodce a chodkyni, přecházející silnici. Chodkyně utrpěla těžké zranění a po převozu do nemocnice zemřela.

Úterý 18. 12. 2018

HOLÍN (ORP Jičín) – Řidička osobního vozu nezvládla řízení na zledovatělé vozovce a vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím nákladním vozidlem. Byla na místě mrtvá.

Čtvrtek 20. 12. 2018

HORNÍ TĚŠICE (ORP Hranice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru a následně do příkopy, kde se několikrát převrátil. Zemřel na místě.

RECKLINGHAUSEN (Severní Porýní-Vestfálsko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a vjel do skupiny lidi na autobusové zastávce. Jeden z nich po převozu do nemocnice zemřel.

KWIDZYN (Pomořské voj.) – Řidič autobusu srazil chodce, který uklouzl při přebíhání vozovky. Chodec na místě zemřel.

Pátek 21. 12. 2018

CHĘCINY (okr. Kielce-venkov, Svatokřížské voj.) – Řidič osobního vozu vjel do protisměru na rychlostní silnici, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Byl na místě mrtev, řidič druhého vozidla zemřel později po převozu do nemocnice.

Sobota 22. 12. 2018

POŚWIĘTNE (okr. Opoczno, Lodžské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Zemřel na místě.

Neděle 23. 12. 2018

NOVÉ HEŘMINOVY (ORP Bruntál) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku a vjel do protisměru, kde se střetl se sanitním vozem. Byl na místě mrtev, stejně jako jeho spolujezdec.

HRADEC NAD SVITAVOU (ORP Svitavy) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjela ze silnice a narazila do stromu. Zemřela na místě.

SLANÁ (ORP Semily) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do betonové propusti. Byl na místě mrtev.

Související článek: Statistika dopravních nehod 17. 12. 2018 – 23. 12. 2018 (51. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.