Vážné dopravní nehody 17. 6. 2019 – 23. 6. 2019

Úterý 18. 6. 2019

ŻABIA WOLA (okr. Grodzisk Mazowiecki, Mazovské voj.) – Řidič nákladního narazil do dvou osobních vozidel, které byly odstaveny po předešlé dopravní nehodě. Srazil přitom jednoho z řidičů, který se pohyboval u vozidla, a usmrtil ho.

Středa 19. 6. 2019

LIBĚJOVICE (ORP Vodňany) – Řidič kamionu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Vozidlo začalo hořet a řidič v něm uhořel.

STRZELNO (okr. Mogilno, Kujavsko-pomořské voj.) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjela ze silnice a narazila do stromu. Dva z pěti cestujících na místě zemřeli.

Čtvrtek 20. 6. 2019

MILEVSKO – Cyklista při vjíždění na hlavní silnici nedla přednost projíždějícímu vozidlu a srazil se s ním. Byl na místě mrtev.

NEPLACHOVICE (ORP Opava) – Řidič osobního vozu při předjíždění vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Oba řidiči a jedna z cestujících ve druhém vozidle na místě zemřeli.

RIMAVSKÉ BREZOVO (okr. Rimavská Sobota, Slovensko) – Řidič motocyklu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do zdi. Byl těžce zraněn a při převozu do nemocnice zemřel.

Pátek 21. 6. 2019

LUČENEC (Slovensko) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel zemřel řidič a spolujezdec v jednom z nich.

FELDKIRCHEN AN DER DONAU (okr. Urfahr-venkov, Horní Rakousko) – Řidič motocyklu při předjíždění srazil cyklistu, který odbočoval vlevo. Cyklista byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

Sobota 22. 6. 2019

ŠTEFANOV (okr. Senica, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

WIELKA NIESZAWKA (okr. Toruń-venkov, Kujavsko-pomořské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič byl na místě mrtev.

Neděle 23. 6. 2019

REISENBERG (okr. Baden, Dolní Rakousko) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřeli oba řidiči.

GDÓW (okr. Wieliczka, Malopolské voj.) – Při střetu s osobním vozidlem s obytným přívěsem na místě zemřel řidič mopedu.

Související článek: Statistika dopravních nehod 17. 6. 2019 – 23. 6. 2019 (25. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.