Vážné dopravní nehody 17. 7. 2017 – 23. 7. 2017

Pondělí 17. 7. 2017

VELKÝ BOR (ORP Horažďovice) – Řidička osobního vozu vyjela ze silnice a čelně narazila do stromu. Po převozu do nemocnice zemřela, spolujezdkyně byla těžce zraněna.

Čtvrtek 20. 7. 2017

BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení na železničním přejezdu a vjel na koleje, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Při nehodě zemřela spolujezdkyně na zadním sedadle, obě osoby na předních sedadlech byly zraněny.

PODIVÍN (ORP Břeclav) – Při nehodě osobního vozu na dálnici D2 zemřel jeden z účastníků, další dva byli zraněni.

Sobota 22. 7. 2017

GLEISDORF (okr. Weiz, Štýrsko) – Řidič osobního vozu na dálnici A2 nepřizpůsobil rychlost vozidla povětrnostním podmínkám, dostal smyk na mokré vozovce a narazil do před ním jedoucího kamionu. Byl na místě mrtev, jeho spolujezdkyně těžce zraněna.

Neděle 23. 7. 2017

JEŘMANICE (ORP Liberec) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Jeden z jeho spolujezdců na místě zemřel, řidič a druhý spolujezdec utrpěli těžká zranění.

SUDOMĚŘICE U TÁBORA (ORP Tábor) – Řidič motocyklu z neznámého důvodu přejel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem. Po převozu do nemocnice druhý den zemřel.

VESELÍ NAD LUŽNICÍ (ORP Soběslav) – Řidič motocyklu nedobrzdil za osobním vozidlem a zezadu do něho narazil. Byl odmrštěn na svodidla a pak na vozovku, po převozu do nemocnice zemřel.

Související článek: Statistika dopravních nehod 17. 7. 2017 – 23. 7. 2017 (29. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.