Vážné dopravní nehody 18. 1. 2021 – 24. 1. 2021

Úterý 19. 1. 2021

VELVARY (ORP Slaný) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřela řidička jednoho z nich.

Středa 20. 1. 2021

NEUMÜNSTER (Šlesvicko-Holštýnsko) – Řidič osobního vozu bez řidičského oprávnění nezvládl řízení, vyjel ze silnice, srazil strom, dopravní značku a několik betonových sloupků a vjel do skupiny tří chodců. Dva z nich na místě zemřeli.

Čtvrtek 21. 1. 2021

HONBICE (ORP Chrudim) – Řidička osobního vozu nezvládla zatáčku, vyjela ze silnice a bočně narazila do stromu. Byla na místě mrtvá.

HELVÍKOVICE (ORP Žamberk) – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Zemřel na místě.

SZCZUROWA (okr. Brzesko, Malopolské voj.) – Řidič nákladního vozu z nezjištěného důvodu narazil do osobního vozidla, stojícího na krajnici, a odhodil ho na dva opodál stojící chodce. Jeden z nich na místě zemřel.

RATKOVÁ (okr. Revúca, Slovensko) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice a několikrát vozidlo převrátil. Jeho spolujezdec na místě zemřel.

Sobota 23. 1. 2021

PLATERÓW (okr. Łosice, Mazovské voj.) – Řidička osobního vozu dostala smyk a vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím nákladním vozidlem. Dva její spolucestující na místě zemřeli.

BENEŠOV U SEMIL (ORP Semily) – Řidička osobního vozu nezvládla zatáčku, vyjela ze silnice, odrazila se od svodidel a havarovala do řeky. Byla na místě mrtvá.

Dopravní nehody 18. 1. 2021 – 24. 1. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 18. 1. 2021 – 24. 1. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.