Vážné dopravní nehody 18. 4. 2022 – 24. 4. 2022

Pondělí 18. 4. 2022

STĘŻYCA (okr. Kartuzy, Pomořské voj.) – Řidič osobního vozu vjel do skupiny chodců, kteří se pohybovali po silnici. Jedna ze sražených na místě zemřela.

CITONICE (ORP Znojmo) – Řidič osobního vozu dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl se dvěma protijedoucími vozidly. Jeho spolujezdec po převozu do nemocnice zemřel.

NOWA DĘBA (okr. Tarnobrzeg-venkov, Podkarpatské voj.) – Řidič osobního vozu vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Zemřel na místě, stejně jako jeho spolujezdec.

Úterý 19. 4. 2022

HUMPOLEC – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

STŘÍLKY (ORP Kroměříž) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem. Její spolujezdkyně na místě zemřela.

Středa 20. 4. 2022

ŽELEČ (ORP Tábor) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjela ze silnice a narazila do stromu. Její spolujezdec na místě zemřel.

NOVOSEDLY (ORP Strakonice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Pátek 22. 4. 2022

LUKOV (ORP Moravské Budějovice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Zemřel na místě.

Neděle 24. 4. 2022

JAŚWIŁY (okr. Mońki, Podleské voj.) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Vozidlo po nárazu začalo hořet a řidič i jeho spolujezdec v něm uhořeli.

LOUČNÁ NAD DESNOU (ORP Šumperk) – Řidič osobního vozu přejel člověka, který z nezjištěného důvodu ležel na silnici. Ležící na místě zemřel.

Dopravní nehody 17. 4. 2022 – 24. 4. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 18. 4. 2022 – 24. 4. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.