Vážné dopravní nehody 18. 6. 2018 – 24. 6. 2018

Pondělí 18. 6. 2018

DZIKOWIEC (okr. Kolbuszowa, Podkarpatské voj.) – Řidička osobního vozu při předjíždění ztratila kontrolu nad vozidlem a vyjel ze silnice do lesa, kde narazila do stromu. Byla na místě mrtvá, stejně jako její spolujezdkyně.

Středa 20. 6. 2018

PIECHOWICE (okr. Jelenia Góra-venkov, Dolnoslezské voj.) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel zemřela jedna z cestujících, další tři osoby byly zraněny.

Čtvrtek 21. 6. 2018

KOSTRZYN (okr. Poznań-venkov, Velkopolské voj.) – Řidič nákladního vozidla zezadu najel do cisternového návěsu jiného kamionu, který stál na kraji silnice. Byl na místě mrtev.

LIPINA (ORP Šternberk) – Řidič motocyklu nezvládl zatáčku a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem přepravujícím dřevo. Zemřel na místě, motocykl po nehodě začal hořet a od něho chytilo a shořelo i druhé vozidlo.

Pátek 22. 6. 2018

MYKANÓW (okr. Częstochowa-venkov, Slezské voj.) – Řidič osobního vozu při připojování na hlavní silnici nedal přednost dodávce a došlo ke střetu. Byl na místě mrtev.

Sobota 23. 6. 2018

MÖRFELDEN-WALLDORF (okr. Gross-Gerau, Hesensko) – Při střetu dvou cyklistů jeden z nich spadl na řídítka a utrpěl zranění, kterému na místě podlehl.

ŚWIEBODZIN (Lubušské voj.) – Řidič osobního vozu omylem vjel do protisměru na rychlostní silnici, kde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem. Byl na místě mrtev, řidič druhého vozidla byl těžce zraněn a druhého dne v nemocnici rovněž zemřel.

Neděle 24. 6. 2018

DOMOUSNICE (ORP Mladá Boleslav) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice a převrátil se na střechu. Zemřel na místě.

Související článek: Statistika dopravních nehod 18. 6. 2018 – 24. 6. 2018 (25. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.