Vážné dopravní nehody 19. 7. 2021 – 25. 7. 2021

Pondělí 19. 7. 2021

DOBŘANY (ORP Stod) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu narazila do dodávky údržby komunikace. Jeden z pracovníků na místě zemřel.

MIŃSK MAZOWIECKI (Mazovské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Na místě zemřeli oba řidiči a další dva cestující z osobního vozu.

OPOLE (Opolské voj.) – Řidička osobního vozu nevěnovala pozornost řízení a vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím kamionem. Po střetu do jejího vozidle ještě narazilo další vozidlo. Byla na místě mrtvá.

Úterý 20. 7. 2021

MICHAŁOWICE (okr. Pruszków, Mazovské voj.) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který přecházel silnici na přechodu. Chodec na místě zemřel.

Středa 21. 7. 2021

BUDZYŃ (okr. Chodzież, Velkopolské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Jeden z jeho spolujezdců na místě zemřel.

BRTNICE (ORP Jihlava) – Řidič osobního vozu bočně narazil do přívěsu traktoru, který před ním odbočoval vlevo. Byl na místě mrtev.

Sobota 24. 7. 2021

GRAFENEGG (okr. Krems-venkov, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu srazil cyklistu, jedoucího ve stejném směru. Cyklista na místě zemřel.

PŇOVICE (ORP Litovel) – Cyklista při odbočování nedal přednost vozidlu na hlavní silnici a střetl se s ním. Byl na místě mrtev.

GIDLE (okr. Radomsko, Lodžské voj.) – Řidička osobního vozu pod vlivem alkoholu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím autobusem. Jeden z cestujících v autobuse po převozu do nemocnice zemřel.

BRUMOV-BYLNICE (ORP Valašské Klobouky) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a převrátil vozidlo do potoka. Jeden z jeho spolujezdců na místě zemřel.

Neděle 25. 7. 2021

STRUPČICE (ORP Chomutov) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vjel do protisměru, kde se střetl se dvěma protijedoucími motocykly. Řidič jednoho z nich na místě zemřel.

Dopravní nehody 19. 7. 2021 – 25. 7. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 19. 7. 2021 – 25. 7. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.