Vážné dopravní nehody 19. 9. 2022 – 25. 9. 2022

Úterý 20. 9. 2022

HEŘMANOVA HUŤ (ORP Nýřany) – Řidička osobního vozu na dálnici D5 dostala smyk, vyjela z komunikace a narazila do terénu. Zemřela na místě.

Středa 21. 9. 2022

JABLUNKOV – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu srazil chodkyni, která přecházela silnici. Chodkyně na místě zemřela.

Pátek 23. 9. 2022

SEIERSBERG-PIRKA (okr. Graz-venkov, Štýrsko) – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

RÁZTOČNO (okr. Prievidza, Slovensko) – Řidič dodávky zezadu narazil do před ním jedoucího osobního vozidla, které se odrazilo do protisměru, kde se čelně střetlo s  protijedoucí dodávkou. Řidič osobního vozu na místě zemřel.

Neděle 25. 9. 2022

OSTERCAPPELN (okr. Osnabrück, Dolní Sasko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Zemřel na místě, stejně jako jeho tři spolujezdci.

BEŁŻEC (okr. Tomaszów Lubelski, Lublinské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Zemřel na místě, jeho spolujezdec po převozu do nemocnice.

ŠLUKNOV (ORP Rumburk) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. On i jeho spolujezdec na místě zemřeli.

HAAG AM HAUSRUCK (okr. Grieskirchen, Horní Rakousko) – Řidička osobního vozu na dálnici A8 srazila chodce, který se pohyboval ve vozovce. Chodec byl přejet ještě dalším vozidlem a na místě zemřel.

Dopravní nehody 19. 9. 2022 – 25. 9. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 19. 9. 2022 – 25. 9. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.