Vážné dopravní nehody 2. 1. 2017 – 8. 1. 2017

Pondělí 2. 1. 2017

ČESKÁ BĚLÁ (ORP Havlíčkův Brod) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu vyjel mimo vozovku, kde čelně narazil do stromu. Byl na místě mrtev, jeho spolujezdec těžce zraněn.

SOBOTKA (ORP Jičín) – Řidič osobního vozu vjel do protisměru, kde se střetl s kamionem. Zemřel na místě.

Středa 4. 1. 2017

CHRUDIM – Řidič osobního vozu nezvládl řízení za nepříznivých povětrnostních podmínek a havaroval do příkopu. Když vystoupil z vozidla a zjišťoval rozsah škody, narazila do něho i do jeho vozidla řidička, která dostala na silnici smyk. Muž při převozu do menocnice podlehl těžkému zranění.

Čtvrtek 5. 1. 2017

WIEN – Při pokusu o přeběhnutí silnice byl chodec zachycen projíždějícím vozidlem a po úderu hlavou do čelního skla odhozen na vozovku. Byl na místě mrtev.

Pátek 6. 1. 2017

DRHOVLE (ORP Písek) – Řidička osobního vozu zezadu narazila do stojícího kamionu, který byl odstaven po předchozí dopravní nehodě. Ve vozidle dva cestující na místě zemřeli, řidička a další spolujezdec jsou těžce zraněni.

Sobota 7. 1. 2017

SVĚTLÍK (ORP Český Krumlov) – Řidič osobního vozu se dostal do smyku, vyjel mimo vozovku a bočně narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Neděle 8. 1. 2017

BOR (ORP Tachov) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení a narazil do vozidla odtahové služby, které na místě provádělo zajištění jiného nepojízdného vozidla a přitom srazil pracovníka, který na místě zemřel.

Související článek: Statistika dopravních nehod 2. 1. 2017 – 8. 1. 2017 (1. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.