Vážné dopravní nehody 2. 7. 2018 – 8. 7. 2018

Pondělí 2. 7. 2018

ZAHRÁDKY (ORP Česká Lípa) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Zemřel na místě.

Úterý 3. 7. 2018

KARLOVY VARY – Řidič osobního vozu ve vysoké rychlosti zezadu narazil do před ním jedoucího nákladního vozidla. Byl na místě mrtev.

Středa 4. 7. 2018

ESSEN (Severní Porýní-Vestfálsko) – Řidič popelářského vozu při odbočování vlevo přehlédl matku s dcerou, které přecházely silnici, a srazil je. Dcera přežila s těžkým zraněním, matka na místě zemřela.

PRAHA – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím traktorem. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 5. 7. 2018

TŘINEC – Řidič motocyklu pod vlivem alkoholu srazil chodkyni, přecházející silnici na přechodu pro chodce. Byla na místě mrtvá.

MIERZĘCICE (okr. Będzin, Slezské voj.) – Řidič osobního vozu se pokoušel otočit na rychlostní silnici a přitom se střetl s kamionem jedoucím za ním. Kamion se při nehodě převrátil na bok a jeho řidič na místě zemřel.

Pátek 6. 7. 2018

MALACKY (Slovensko) – Řidič osobního vozu na dálnici D2 z nezjištěného důvodu zezadu narazil do před ním jedoucího kamionu. Byl na místě mrtev.

LUBLIN (Lublinské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vyjel ze silnice a narazil do sloupu veřejného osvětlení. Dva cestující na zadním sedadle byli na místě mrtví, řidič a další spolujezdec těžce zranění.

Sobota 7. 7. 2018

PASOHLÁVKY (ORP Pohořelice) – Řidič minibusu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním vozem. Při nehodě zemřela jedna z cestujících v osobním voze, dalších devět osob bylo zraněno.

Neděle 8. 7. 2018

OLŠANY U PROSTĚJOVA (ORP Prostějov) – Řidič osobního vozu na dálnici D46 srazil chodce, který se pokoušel přejít komunikaci. Chodec na místě zemřel.

MNÍCHOVA LEHOTA (okr. Trenčín, Slovensko) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela na krajnici a srazila dva cyklisty. Jeden z nich na místě zemřel.

Související článek: Statistika dopravních nehod 2. 7. 2018 – 8. 7. 2018 (27. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.