Vážné dopravní nehody 21. 8. 2017 – 27. 8. 2017

Čtvrtek 24. 8. 2017

SAARWELLINGEN (okr. Saarlouis, Sársko) – Řidič osobního vozu z důvodu náhlé nevolnosti projel křižovatku na červenou, otřel se o dvě protijedoucí vozidla, od kterých se odrazil na vozidlo jedoucí před ním, do kterého ve vysoké rychlosti zezadu narazil. Toto vozidlo bylo odraženo na další vozidlo, kterým bylo přimáčknuto ke zdi budovy. Při nehodě zemřela řidička naraženého vozidla, její spolucestující a viník nehody byli těžce zraněni.

Sobota 26. 8. 2017

VIDOCHOV (ORP Nová Paka) – Řidič osobního vozu nezvládl průjezd zatáčkou a čelně se střetl s protijedoucím kamionem. Jeho spolujezdec na místě zemřel, řidič a další spolujezdec byli těžce zraněni.

MARCHTRENK (okr. Wels-venkov, Horní Rakousko) – Cyklista v křižovatce nedal přednost protijedoucímu vozidlu, které do něho čelně narazilo. Byl na místě mrtev.

Neděle 27. 8. 2017

KERPEN (okr. Rhein-Erft-Kreis, Severní Porýní-Vestfálsko) – Řidič osobního vozu na dálnici A4 se dostal do smyku a zůstal stát ve středním pruhu otočený proti směru jízdy, kde do něho narazilo za ním jedoucí vozidlo, které se poté vzňalo. Jediným, kdo přežil havárii, byla těžce zraněná spolucestující z druhého vozidla, která ještě před požárem vypadla z vozidla, řidič a druhá spolujezdkyně, stejně jako viník nehody, na místě zemřeli.

BILLERBECK (okr. Coesfeld, Severní Porýní-Vestfálsko) – Řidička osobního vozu nezvládla zatáčku a čelně narazila do protijedoucího vozidla. Všichni tři z jeho posádky byli na místě mrtví, pachatelka nehody a její spolujezdec těžce zraněni ,stejně jako řidič třetího vozidla, které jelo za protijedoucím vozidlem.

Související článek: Statistika dopravních nehod 21. 8. 2017 – 27. 8. 2017 (34. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.