Vážné dopravní nehody 22. 5. 2017 – 28. 5. 2017

Pondělí 22. 5. 2017

HORNÍ NĚMČÍ (ORP Uherský Brod) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku a vyjel ze silnice, kde narazil do směrového sloupku a betonového nájezdu a převrátil se na střechu. Byl na místě mrtev.

Úterý 23. 5. 2017

BÝŠŤ (ORP Holice) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu vyjel ze silnice, kde narazil do stromu. Zemřel na místě.

BAD HOMBURG VOR DER HÖHE (okr. Hochtaunuskreis, Hesensko) – Řidička osobního vozu nerespektovala výstražné zařízení a vjela na železniční přejezd, kde se střetla s vlakem rychlodráhy. Zemřela na místě.

Středa 24. 5. 2017

JANOV (ORP Litomyšl) – Řidič kamionu nedobrzdil a narazil zezadu do osobního vozidla, které z provozních důvodů zastavilo za jiným kamionem. Spolujezdkyně z osobního vozu byla na místě mrtvá, řidič utrpěl těžké zranění.

Čtvrtek 25. 5. 2017

BUJANOV (ORP Kaplice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu přejel do protisměru, kde se čelně srazil s jiným osobním vozidlem. Jeden z řidičů byl na místě mrtev, druhý těžce zraněn a zemřel v nemocnici o den později.

SIPBACHZELL (okr. Wels-venkov, Horní Rakousko) – Pracovník odtahové služby byl při nakládání nepojízdného vozidla na dálnici A1 sražen projíždějícím vozidlem. Byl na místě mrtev.

Sobota 27. 5. 2017

STRAŠICE (ORP Strakonice) – Řidič motocyklu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a skončil v příkopě. Byl zavalen svým strojem a na místě zemřel.

Neděle 28. 5. 2017

MITTERSILL (okr. Zell am See, Salcbursko) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Byl na místě mrtev, jeho spolujezdkyně a řidič druhého vozidla těžce zraněni.

Související článek: Statistika dopravních nehod 22. 5. 2017 – 28. 5. 2017 (21. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.