Vážné dopravní nehody 24. 10. 2016 – 30. 10. 2016

Pondělí 24. 10. 2016

BRANDÝS NAD LABEM-STARÁ BOLESLAV – Řidič osobního vozu na dálnici D10 vyjel do připojovacího pruhu, kde narazil do vozidla dávajícího přednost. Řidička tohoto vozidla na místě zemřela.

LUŽICE (ORP Hodonín) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu přejela do protisměru, kde se střetla s nákladním vozidlem. Zemřela na místě.

VYSOKÉ POLE (ORP Valašské Klobouky) – Řidič domíchávače z neznámého důvodu sjel z cesty a převrátil vozidlo na bok. Zůstal zaklíněn v kabině a byl na místě mrtev.

Úterý 25. 10. 2016

FELDKIRCH (Vorarlbersko) – Řidič nákladního vozu na dálnici A14 nedobrzdil za stojící kolonou vozidel a do posledního z nich narazil. V naraženém vozidle zemřela řidička a další dvě osoby byly zraněny. Při nehodě došlo k poškození dalších dvou vozidel.

DOLNÍ ŽANDOV (ORP Cheb) – Řidička osobního vozu z neznámého důvodu přejela do protisměru, kde se postupně střetla s nákladním a dalším osobním vozem. Ve vozidle s ní cestovaly dvě děti, jedno z nich při nehodě zemřelo.

KLADNO – Řidič osobního vozu dostal smyk a vjel do protisměru, kde narazil do dopravní značky a usmrtil chodkyni na přechodu. Poté narazil ještě do kontejneru, kamenné zídky a závory. Nakonec se převrátil na střechu.

Středa 26. 10. 2016

PRAHA – Řidič osobního vozu naboural pět zaparkovaných aut a byl ve vozidle nalezen mrtev. Příčinou smrti byl pravděpodobně infarkt.

SVATAVA (ORP Sokolov) – Řidička osobního vozu srazila na křižovatce cyklistu, který střet nepřežil.

Neděle 30. 10. 2016

BAD LEONFELDEN (okr. Urfahr-venkov, Horní Rakousko) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Následkem nárazu se jeho vozidlo vymrštilo do vzduchu a zůstalo ležet na střeše v poli. Řidič byl na místě mrtev, tříčlenná posádky protijedoucího vozidla utrpěla těžká zranění.

Související článek: Statistika dopravních nehod 24. 10. 2016 – 30. 10. 2016 (43. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.