Vážné dopravní nehody 24. 12. 2018 – 30. 12. 2018

Pondělí 24. 12. 2018

STRÁŽ POD RALSKEM (ORP Česká Lípa) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjela mimo komunikaci, kde se převrátila na střechu. Byla na místě mrtvá.

HANUŠOVCE NAD TOPĽOU (okr. Vranov nad Topľou, Slovensko) – Při střetu dvou osobních vozidel zemřel jeden z cestujících.

Úterý 25. 12. 2018

BÍLÝ KOSTEL NAD NISOU (ORP Liberec) – Řidič osobního vozu s připojeným vozíkem z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde vozíkem zavadil o protijedoucí vozidlo. Toto vozidlo následkem střetu vyjelo mimo komunikaci, kde se převrátilo na střechu a jeho řidič na místě zemřel.

LUDVÍKOVICE (ORP Děčín) – Řidič osobního vozu při předjíždění vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Utrpěl těžké zranění a při převozu do nemocnice zemřel.

KRALICE NA HANÉ (ORP Prostějov) – Řidič osobního vozu na vedlejší silnici nedal přednost vozidlu na hlavní a došlo ke střetu, při kterém utrpěl těžké zranění. Po převozu do nemocnice zemřel.

Středa 26. 12. 2018

RTYNĚ NAD BÍLINOU (ORP Teplice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

SCHLIERBACH (okr. Kirchdorf an der Krems, Horní Rakousko) – Řidička osobního vozu srazila cyklistu, který náhle vyjel z polní cesty na silnici. Cyklista na místě zemřel.

Pátek 28. 12. 2018

HORNÍ ŘEDICE (ORP Holice) – Řidič osobního vozu srazil cyklistu, který za tmy náhle vjel na hlavní silnici. Cyklista na místě zemřel.

JARACZEWO (okr. Jarocin, Velkopolské voj.) – Řidič osobního vozu bez řidičského průkazu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev, jeho spolujezdec zemřel po převozu do nemocnice.

Sobota 29. 12. 2018

VRACOV (ORP Kyjov) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vyjel ze silnice a narazil do mostku. Jeho spolujezdec na místě zemřel.

TORUŃ (Kujavsko-pomořské voj.) – Řidič osobního vozu na přechodu pro chodce za tmy srazil dvě chodkyně, které přecházely silnici. Obě po převozu do nemocnice zemřely.

TARNOGRÓD (okr. Biłgoraj, Lublinské voj.) – Řidič osobního vozu srazil chodkyni, která šla za tmy po krajnici. Chodkyně po převozu do nemocnice zemřela.

Související článek: Statistika dopravních nehod 24. 12. 2018 – 30. 12. 2018 (52. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.