Vážné dopravní nehody 24. 4. 2017 – 30. 4. 2017

Úterý 25. 4. 2017

ALLAND (okr. Baden, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu na dálnici A21 najel zezadu do kamionu s návěsem. Byl na místě mrtev, jeho dva spolujezdci těžce zraněni.

BRNO – Při srážce čtyř nákladních vozidel s dodávkou na dálnici D1 zemřel na místě řidič dodávky.

Pátek 28. 4. 2017

BOR (ORP Tachov) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení v zatáčce a vyjel ze silnice, kde se několikrát přetočil přes střechu a bočně narazil do stromu. Řidič při nehodě vypadl z vozidla a na místě zemřel.

KELČ (ORP Valašské Meziříčí) – Řidička osobního vozu nedala přednost autobusu, který do ní zleva narazil. Byla na místě mrtvá.

HRDĚJOVICE (ORP České Budějovice) – Řidič osobního vozu dostal smyk na mokré vozovce a pravým bokem narazil do stromu. Jeho spolujezdec zemřel na místě, řidič byl těžce zraněn.

Neděle 30. 4. 2017

OSCHATZ (okr. Nordsachsen, Sasko) – Řidička osobního vozu z neznámého důvodu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím osobním vozidlem. Na místě zemřeli čtyři lidé, po dvou z obou vozidel, jediným přeživším byla těžce zraněná druhá spolujezdkyně z vozidla, které nehodu způsobilo.

GUDOW (okr. Herzogtum Lauenburg, Šlesvicko-Holštýnsko) – Podnapilý turista, který si chtěl udělat selfie při přebíhání dálnice A24, byl zachycen projíždějícím vozidlem a na místě zemřel.

Související článek: Statistika dopravních nehod 24. 4. 2017 – 30. 4. 2017 (17. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.