Vážné dopravní nehody 24. 8. 2020 – 30. 8. 2020

Úterý 25. 8. 2020

LIBEŘ (ORP Černošice) – Řidič osobního vozu při předjíždění srazil cyklistu jedoucího ve stejném směru. Cyklista na místě zemřel.

Středa 26. 8. 2020

VEJPRNICE (ORP Nýřany) – Řidič autobusu zezadu narazil do návěsu odstaveného kamionu. Jedna z cestujících na místě zemřela.

TUCZNO (okr. Wałcz, Západopomořanské voj.) – Řidič osobního vozu vjel na nechráněný železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

MANOWO (okr. Koszalin-venkov, Západopomořanské voj.) – Řidič osobního vozu dostal smyk na kaluži oleje a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

TRNAVA (Slovensko) – Řidič osobního vozu při předjíždění vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 27. 8. 2020

GOLČŮV JENÍKOV (ORP Havlíčkův Brod) – Řidič minibusu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Zemřel na místě, stejně jako jeden z jeho spolujezdců.

TRUMAU (okr. Baden, Dolní Rakousko) – Řidič dodávky vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

Pátek 28. 8. 2020

ZÁLEZLICE (ORP Neratovice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Vozidlo po nárazu začalo hořet a řidič v něm uhořel.

LIDZBARK (okr. Działdowo, Varmijsko-mazurské voj.) – Řidič osobního vozu dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Všichni tři cestující ve vozidle na místě zemřeli.

Sobota 29. 8. 2020

BURGAUBERG-NEUDAUBERG (okr. Güssing, Burgenland) – Na projíždějící minibus spadla při bouřce odlomená část stromu. Tři cestující na místě zemřeli.

Neděle 30. 8. 2020

TEKOVSKÉ NEMCE (okr. Zlaté Moravce, Slovensko) – Řidič osobního vozu na rychlostní silnici z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do pilíře mostu. Byl na místě mrtev.

Dopravní nehody 24. 8. 2020 – 30. 8. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 24. 8. 2020 – 30. 8. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.