Vážné dopravní nehody 25. 2. 2019 – 3. 3. 2019

Úterý 26. 2. 2019

TRHOVÁ KAMENICE (ORP Hlinsko) – Při střetu s protijedoucím kamionem na místě zemřela řidička osobního vozu.

SAZOVICE (ORP Zlín) – Řidič motocyklu při průjezdu zatáčkou vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím policejním vozidlem. Byl na místě mrtev.

ST. MICHAEL IN OBERSTEIERMARK (okr. Leoben, Štýrsko) – Při střetu osobního a nákladního vozidla v tunelu na dálnici A9 zemřeli dva účastníci nehody.

Středa 27. 2. 2019

WROCŁAW (Dolnoslezské voj.) – Při hromadné nehodě čtyř vozidel na dálnici A4 jedno z nich narazilo do svodidel a začalo hořet. Jedna z cestujících ve vozidle na místě uhořela.

PUCKING (okr. Linz-venkov, Horní Rakousko) – Řidič dodávky na dálnici A25 z nezjištěného důvodu narazil do svodidel, od kterých se odrazil a bočně narazil do návěsu před ním jedoucího kamionu. Byl na místě mrtev.

Pátek 1. 3. 2019

WARTKOWICE (okr. Poddębice, Lodžské voj.) – Od nákladního vozidla se za jízdy oddělilo kolo a narazilo do čela protijedoucího autobusu. Jeho řidič na místě zemřel, dva cestující byli zraněni.

OSTRAVA – Řidič osobního vozu vyjel ze silnice a narazil do betonového sloupu. Zemřel na místě.

Sobota 2. 3. 2019

VELENOV (ORP Boskovice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a havaroval mimo komunikaci. Byl na místě mrtev.

BĚLKOVICE-LAŠŤANY (ORP Olomouc) – Řidič osobního vozu srazil chodkyni, která se za tmy pohybovala ve vozovce. Chodkyně na místě zemřela.

OŻARÓW MAZOWIECKI (okr. Warszawa-západ, Mazovské voj.) – Řidič osobního vozu na útěku před policií nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Dva cestující ve jeho vozidle na místě zemřeli.

Související článek: Statistika dopravních nehod 25. 2. 2019 – 3. 3. 2019 (9. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.