Vážné dopravní nehody 26. 11. 2018 – 2. 12. 2018

Pondělí 26. 11. 2018

HELVÍKOVICE (ORP Žamberk) – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Jeden z jeho spolujezdců na místě zemřel.

KOŠICE (Slovensko) – Řidič osobního vozu srazil dvě chodkyně, přecházející silnici na přechodu pro chodce. Jedna z nich na místě zemřela, druhá utrpěla těžké zranění.

Úterý 27. 11. 2018

CZŁUCHÓW (Pomořské voj.) – Při střetu dvou osobních vozidel a kamionu zemřeli tři cestující v jednom z vozidel.

Středa 28. 11. 2018

SLANÝ – Řidič nákladního vozidla srazil chodkyni, která přecházela silnici na přechodu pro chodce. Byla na místě mrtvá.

ŠTĚPÁNOV (ORP Olomouc) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel zemřel řidič jednoho z nich.

Čtvrtek 29. 11. 2018

OBROWO (okr. Toruń-venkov, Kujavsko-pomořské voj.) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení a vjel do příkopy, kde se převrátil na střechu. Ze sedmi osob ve vozidle dvě na místě zemřely, další tři cestující byli těžce zraněni, jeden skončil na záchytce a poslední byl zatčen, protože po něm bylo vyhlášeno pátrání.

MIĘDZYRZEC PODLASKI (okr. Biała Podlaska-venkov, Lublinské voj.) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel zemřel řidič jednoho z nich.

Pátek 30. 11. 2018

ZELENEČ (okr. Trnava, Slovensko) – Řidič osobního vozu na dálnici D1 z nezjištěného důvodu vyjel mimo komunikaci a čelně narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

SENIAKOVCE (okr. Prešov, Slovensko) – Řidička osobního vozu řídila vozidlo s přívěsem, který se za jízdy odpojil a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel.

Sobota 1. 12. 2018

LOUČOVICE (ORP Český Krumlov) – Řidič osobního vozu dostal smyk, vyjel mimo komunikaci a narazil do betonového mostku. Vozidlo po nárazu začalo hořet, řidiči se podařilo vystoupit, ale spolujezdec ve vozidle uhořel.

Související článek: Statistika dopravních nehod 26. 11. 2018 – 2. 12. 2018 (48. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.