Vážné dopravní nehody 27. 5. 2019 – 2. 6. 2019

Úterý 28. 5. 2019

KOCBEŘE (ORP Dvůr Králové nad Labem) – Řidič osobního vozu dostal smyk a bočně se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev, stejně jako jeho spolujezdkyně.

PLASY (ORP Kralovice) – Řidič osobního vozu dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem, Jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

Čtvrtek 30. 5. 2019

ZADNÍ TŘEBAŇ (ORP Beroun) – Řidič motocyklu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

ST. MICHAEL IN DER OBERSTEIERMARK (okr. Leoben, Štýrsko) – Řidič osobního vozu v tunelu na dálnici A9 při nedovoleném předjíždění nákladního vozidla vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Oba řidiči na místě zemřeli.

TRNAVA (Slovensko) – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Jeho řidič na místě zemřel, stejně jako jeden z cestujících v dodávce.

Pátek 31. 5. 2019

SZUBIN (okr. Nakło nad Notecią, Kujavsko-pomořské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím motocyklem a dalším osobním vozidlem. Řidič motocyklu byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

Sobota 1. 6. 2019

KARVINÁ – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se postupně střetl se dvěma protijedoucími vozidly. Byl na místě mrtev, jeho spolujezdec a dva cestující v protijedoucí dodávce byli těžce zraněni.

Neděle 2. 6. 2019

CIZKRAJOV (ORP Dačice) – Řidička osobního vozu dostala smyk a bočně narazila do protijedoucího vozidla. Její spolujezdec na místě zemřel.

KRAJENKA (okr. Złotów, Velkopolské voj.) – Řidička osobního vozu vjela na nechráněný železniční přejezd, kde se střetla s projíždějícím vlakem. Byla na místě mrtvá, stejně jako její spolujezdec.

Související článek: Statistika dopravních nehod 27. 5. 2019 – 2. 6. 2019 (22. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.