Vážné dopravní nehody 27. 7. 2020 – 2. 8. 2020

Středa 29. 7. 2020

BRANIEWO (Varmijsko-mazurské voj.) – Řidič osobního vozu vjel do uzavřeného úseku a narazil do konstrukce opravovaného mostu. Vozidlo po nárazu začalo hořet a řidič v něm uhořel.

ČESKÝ TĚŠÍN – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde srazil protijedoucího cyklistu. Cyklista na místě zemřel.

OSTROVANY (okr. Sabinov, Slovensko) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu srazil dva chodce. Jeden z nich na místě zemřel.

TRNAVA (Slovensko) – Při čelním střetu s kamionem na místě zemřel řidič osobního vozu.

Sobota 1. 8. 2020

PODOLÍ (ORP Šlapanice) – Řidič kamionu na dálnici D1 srazil řidiče osobního vozu, který z provozních důvodů zastavil v odstavném pruhu a pohyboval se ve vozovce. Zemřel na místě.

Neděle 2.8. 2020

ŽÁKAVA (ORP Blovice) – Řidič osobního vozu nedal přednost motocyklu na hlavní silnici a střetl se s ním. Řidič motocyklu na místě zemřel.

KRNOV – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a čelně narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

NOVÝ RYCHNOV (ORP Pelhřimov) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Zemřel na místě.

SĽAŽANY (okr. Zlaté Moravce, Slovensko) – Řidič osobního vozu vyjel v zatáčce ze silnice, několikrát se převrátil a havaroval do pole. Jeho spolujezdec na místě zemřel.

Dopravní nehody 27. 7. 2020 – 2. 8. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 27. 7. 2020 – 2. 8. 2020. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.