Vážné dopravní nehody 28. 8. 2017 – 3. 9. 2017

Úterý 29. 8. 2017

DRZEWICA (okr. Opoczno, Lodžské voj.) – Šestiletý cyklista náhle vjel do silnice a střetl se s osobním vozem. Zemřel na místě.

Středa 30. 8. 2017

DRAHELČICE (ORP Černošice) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s autobusem. Byl na místě mrtev.

IMMENSTADT IM ALLGÄU (okr. Oberallgäu, Bavorsko) – Řidič motocyklu ztratil kontrolu nad vozidlem a ve vysoké rychlosti vjel do čtyřčlenné rodiny. Na místě zemřela matka a syn, později v nemocnici i dcera a viník nehody. Jediný otec zůstal nezraněn.

Čtvrtek 31. 8. 2017

JINDŘICHŮV HRADEC – Řidič dodávky zezadu narazil do cyklisty, který na místě zemřel. Řidič ho odtáhl do příkopy a ujel.

Pátek 1. 9. 2017

WEISSKIRCHEN IN STEIERMARK (okr. Murtal, Štýrsko) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku a bočně narazil do návěsu protijedoucího kamionu. Vozidlo bylo odmrštěno mimo vozovku, kde se převrátilo. Řidič utrpěl těžké zranění a po převozu do nemocnice zemřel.

BÖNEN (okr. Unna, Severní Porýní-Vestfálsko) – Řidič osobního vozu nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s vlakem ICE. Zemřel na místě.

PASOHLÁVKY (ORP Pohořelice) – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím motocyklem. Motocyklista byl na místě mrtev.

Neděle 3. 9. 2017

LIBĚŠICE (ORP Litoměřice) – Řidička osobního vozu z neznámého důvodu vyjela ze silnice a narazila do stromu. Tři její spolujezdci byli na místě mrtví, řidička a další spolujezdec těžce zranění.

Související článek: Statistika dopravních nehod 28. 8. 2017 – 3. 9. 2017 (35. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.