Vážné dopravní nehody 29. 1. 2018 – 4. 2. 2018

Pondělí 29. 1. 2018

BEZDĚKOV (ORP Klatovy) – Řidič osobního vozu zezadu narazil do soupravy traktoru s přívěsem, od kterého se odrazil na protijedoucí nákladní vozidlo. Zemřel na místě.

WEISSENSTEIN (okr. Villach-venkov, Korutany) – Řidič osobního vozu na dálnici A10 zezadu narazil do stojící kolony vozidel, která se vytvořila po dřívější dopravní nehodě. Byl na místě mrtev.

BABICE (ORP Šternberk) – Řidič osobního vozu srazil cyklistu, který jel po krajnici. Cyklista na místě zemřel.

WIEN – Řidič nákladního vozidla při odbočování srazil chodkyni, která přebíhala silnici na světelné křižovatce. Zemřela na místě.

Úterý 30. 1. 2018

WIEN – Řidič osobního vozu srazil chodce, přecházejícího ulici. Chodec na místě zemřel.

Středa 31. 1. 2018

VRDY (ORP Čáslav) – Řidič osobního vozu vjel na nechráněný železniční přejezd, kde se střetl s vlakem. Byl na místě mrtev.

SEDLEC (ORP České Budějovice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Zemřel na místě.

Pátek 2. 2. 2018

DOLNÁ STREDA (okr. Galanta, Slovensko) – Řidič osobního vozu srazil chodce, který se pohyboval po rychlostní silnici. Chodec na místě zemřel.

Sobota 3. 2. 2018

IWIERZYCE (okr. Ropczyce-Sędziszów, Podkarpatské voj.) – Řidič osobního vozu na kluzké vozovce nezvládl zatáčku, vyjel ze silnice, narazil do betonového propustku a převrátil se na střechu. Byl na místě mrtev, jeho spolujezdec těžce zraněn.

Související článek: Statistika dopravních nehod 29. 1. 2018 – 4. 2. 2018 (5. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.