Vážné dopravní nehody 29. 10. 2018 – 4. 11. 2018

Pondělí 29. 10. 2018

ZLÍN – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

PANENSKÝ TÝNEC (ORP Louny) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Zemřel na místě, stejně jako jeho spolujezdec.

MIELEC (Podkarpatské voj.) – Řidič osobního vozu náhle vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

Středa 31. 10. 2018

ČÍŽOVÁ (ORP Písek) – Řidič osobního vozu ztratil kontrolu nad vozidlem a vjel do protisměru, kde se střetl  protijedoucím vozidlem. Řidič i spolujezdec z tohoto vozidla na místě zemřeli.

PRAHA – Řidič osobního vozu srazil chodce, který se za tmy pohyboval na silnici. Chodec byl na místě mrtev.

Čtvrtek 1. 11. 2018

ŽLUTICE (ORP Karlovy Vary) – Řidič osobního vozu při vjíždění na hlavní silnici nedal přednost projíždějící dodávce a střetl se s ní. On i jeho spolujezdkyně na místě zemřeli.

TARŁÓW (okr. Opatów, Svatokřížské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Dva ze šesti cestujících na místě zemřeli.

ČERNOŠICE – Při střetu s osobním vozem zemřel řidič motocyklu, jeho spolujezdkyně byla těžce zraněna a zemřela po převozu do nemocnice.

ZWIERZYN (okr. Strzelce Krajeńskie-Drezdenko, Lubušské voj.) – Řidička osobního vozu vjela na nechráněný železniční přejezd, kde se střetla s projíždějícím vlakem. Byla na místě mrtvá.

Pátek 2. 11. 2018

WIZNA (okr. Łomża-venkov, Podleské voj.) – Řidič osobního vozu ztratil kontrolu nad vozidlem a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl těžce zraněn, jeho spolujezdkyně na místě zemřela.

Sobota 3. 11. 2018

STARÉ MĚSTO (ORP Bruntál) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel zemřel spolujezdec v jednom z nich.

MALANÓW (okr. Turek, Velkopolské voj.) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel zemřela na místě celá tříčlenná posádka jednoho z nich, dvě osoby v druhém vozidle byly těžce zraněny.

PREŠOV (Slovensko) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku a dostal se do smyku, při kterém se zadní část vozidla ocitla v protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem. Dva ze spolujezdců ve vozidle na místě zemřeli.

SLEPČANY (okr. Zlaté Moravce, Slovensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice do lesa, kde se převrátil do potoka. Byl na místě mrtev.

Neděle 4. 11. 2018

RUDNÁ (ORP Černošice) – Při nehodě tří osobních vozidel na dálnici D5 zemřel řidič jednoho z nich, další tři účastníci byli zraněni.

Související článek: Statistika dopravních nehod 29. 10. 2018 – 4. 11. 2018 (44. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.