Vážné dopravní nehody 29. 11. 2021 – 5. 12. 2021

Pondělí 29. 11. 2021

CZĘSTOCHOWA (Slezské voj.) – Řidič osobního vozu na dálnici A1 z nezjištěného důvodu vyjel z komunikace a narazil do svodidel. Byl na místě mrtev.

PRAHA – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Zemřel na místě.

ZVOLEN (Slovensko) – Řidič osobního vozu srazil chodkyni, která náhle vstoupila do vozovky. Chodkyně na místě zemřela.

Úterý 30. 11. 2021

CÍFER (okr. Trnava, Slovensko) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Jeho spolujezdkyně při převozu do nemocnice zemřela.

Středa 1. 12. 2021

PERG (Horní Rakousko) – Při čelním střetu dodávky a osobního vozu na místě zemřeli oba řidiči.

Čtvrtek 2. 12. 2021

CZERNIKOWO (okr. Toruń-venkov, Kujavsko-pomořské voj.) – Při střetu hasičského vozidla jedoucího k zásahu s kamionem na místě zemřeli dva dobrovolní hasiči.

WEJHEROWO (Pomořské voj.) – Řidič dodávky vjel do skupiny chodců, kteří přecházeli silnici po přechodu. Jedna chodkyně po převozu do nemocnice zemřela.

Pátek 3. 12. 2021

DOLNÉ SALIBY (okr. Galanta, Slovensko) – Řidička osobního vozu nezvládla zatáčku, vyjela ze silnice a vjela na chodník, kde srazila cyklistu. Cyklista na místě zemřel.

SIERADZ (Lodžské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu vjel do protisměru, kde srazil dva protijedoucí cyklisty. Jeden z nich po převozu do nemocnice zemřel.

NOVÉ ZÁMKY (Slovensko) – Řidič nákladního vozidla nedal přednost dodávce na hlavní silnici a střetl se s ní. Jeden z cestujících z dodávky po převozu do nemocnice zemřel.

Sobota 4. 12. 2021

LIŠANY (ORP Rakovník) – Řidič osobního vozu dostal smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Byl na místě mrtev.

Neděle 5. 12. 2021

MILEŠOV (ORP Sedlčany) – Řidička osobního vozu pod vlivem alkoholu vyjela ze silnice a narazila do stromu. Její spolujezdkyně na místě zemřela.

NEUSTADTL AN DER DONAU (okr. Amstetten, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do několika stromů. Byl na místě mrtev.

FRITZLAR (okr. Schwalm-Eder-Kreis, Hesensko) – Řidič osobního vozu nezvládl zatáčku a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Všech pět cestujících z obou vozidel na místě zemřelo.

Dopravní nehody 29. 11. 2021 – 5. 12. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 29. 11. 2021 – 5. 12. 2021. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.