Vážné dopravní nehody 29. 7. 2019 – 4. 8. 2019

Pondělí 29. 7. 2019

ZGIERZ (Lodžské voj.) – Řidič osobního vozu na přechodu pro chodce srazil dvě chodkyně, z nichž jedna na místě zemřela.

Středa 31. 7. 2019

DOBROŃ (okr. Pabianice, Lodžské voj.) – Řidič osobního vozu při odbočování vlevo nedal přednost protijedoucímu vozidlu a střetl se s ním. Následně do obou vozidel ještě narazil kamion jedoucí za prvním vozidlem. Řidič protijedoucího vozidla na místě zemřel.

Pátek 2. 8. 2019

DROBOVICE (ORP Čáslav) – Při střetu dvou osobních vozidel s cisternovým kamionem na místě zemřeli všichni tři cestující v jednom z vozidel.

KAINDORF (okr. Hartberg-Fürstenfeld, Štýrsko) – Řidič osobního vozu dostal na mokré vozovce smyk a vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Po nárazu začalo vozidlo hořet a všichni tři cestující v něm uhořeli.

SYCÓW (okr. Oleśnica, Dolnoslezské voj.) – Při střetu čtyř osobních vozidel na místě zemřel jeden z cestujících.

NITRA (Slovensko) – Řidič osobního vozu při předjíždění vjel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem. Byl na místě mrtev.

DOLNÝ ŠTÁL (okr. Dunajská Streda, Slovensko) – Řidič osobního vozu srazil cyklistu, pohybujícího se ve vozovce. Cyklista byl těžce zraněn a při převozu do nemocnice zemřel.

Sobota 3. 8. 2019

MLADÁ BOLESLAV – Při střetu s kamionem na dálnici D10 na místě zemřela spolujezdkyně na motocyklu.

BIAŁOGARD (Západopomořanské voj.) – Řidič osobního vozu vjel na nechráněný železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

Neděle 4. 8. 2019

JANOVICE NAD ÚHLAVOU (ORP Klatovy) – Při střetu tří osobních vozidel na místě zemřela spolujezdkyně v jednom z nich. Po převozu do nemocnice zemřel i řidič tohoto vozidla.

RYBNIK (Slezské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu srazil chodce, pohybujícího se ve vozovce. Chodec na místě zemřel.

Dopravní nehody 29. 7. 2019 – 4. 8. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 29. 7. 2019 – 4. 8. 2019. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.