Vážné dopravní nehody 3. 6. 2019 – 9. 6. 2019

Úterý 4. 6. 2019

PEČ (ORP Dačice) – Řidič nákladního vozidla při vjíždění na hlavní silnici nedal před motocyklu a střetl se s ním. Motocyklista byl těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

FERNWALD (okr. Giessen, Hesensko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

KWILCZ (okr. Międzychód, Velkopolské voj.) – Řidič autobusu usnul za volantem a vjel na parkoviště, kde narazil do odstaveného nákladního vozidla. Srazil přitom jeho řidiče, který se nacházel mimo vozidlo z důvodu výměny kola. Zemřel na místě.

Středa 5. 6. 2019

NOVÁ VES (ORP Kralupy nad Vltavou) – Řidič osobního vozu při průjezdu zatáčkou vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

TETÍN (ORP Beroun) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjela ze silnice a narazila do stromu. Zemřela na místě.

KOCBEŘE (ORP Dvůr Králové nad Labem) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do betonového mostku. Dva cestující ve vozidle na místě zemřeli.

Čtvrtek 6. 6. 2019

PŘEŠŤOVICE (ORP Strakonice) – Řidič osobního vozu při předjíždění vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev, stejně jako jeho spolujezdkyně.

Pátek 7. 6. 2019

SLUŠOVICE (ORP Vizovice) – Řidič nákladního vozidla srazil chodkyni, pohybující se ve vozovce. Chodkyně na místě zemřela.

KOKORY (ORP Přerov) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřeli oba řidiči.

Sobota 8. 6. 2019

BUKOVÁ (ORP Prostějov) – Řidič osobního vozu vyjel ze silnice a havaroval mimo vozovku. Zůstal zaklíněn ve vozidle a na místě zemřel.

DĄBROWA CHEŁMIŃSKA (okr. Bydgoszcz-venkov, Kujavsko-pomořské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice, narazil do stromu a převrátil se na střechu. Zemřel na místě.

Neděle 9. 6. 2019

RADOVESNICE I (ORP Kolín) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

SZCZECIN (Západopomořanské voj.) – Při hromadné nehodě sedmi vozidel na dálnici A6 na místě zemřelo 6 účastníků.

Související článek: Statistika dopravních nehod 3. 6. 2019 – 9. 6. 2019 (23. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.