Vážné dopravní nehody 3. 9. 2018 – 9. 9. 2018

Úterý 4. 9. 2018

RYBÍ (ORP Nový Jičín) – Řidič policejního motocyklu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 6. 9. 2018

NYSA (Opolské voj.) – Při čelním střetu dvou vozidel na místě zemřelo pět osob.

Pátek 7. 9. 2018

NIEBORÓW (okr. Łowicz, Lodžské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev, stejně jako jeho spolujezdec.

Sobota 8. 9. 2018

LESZNOWOLA (okr. Piaseczno, Mazovské voj.) – Řidič hasičského vozidla za tmy přehlédl člověka ležícího na silnici a přejel ho. Ležící na místě zemřel.

CHÝNOV (ORP Tábor) – Řidič motocyklu nerespektoval výstražné znamení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

TORUŃ (Kujavsko-pomořské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do betonového sloupu. Vozidlo se rozlomilo na dvě části, začalo hořet a řidič v něm uhořel.

BIŁGORAJ (Lublinské voj.) – Řidič osobního vozu nestačil dobrzdit za stojícím vozidlem a odrazil se od něho do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. On i jeho spolujezdkyně na místě zemřeli.

Související článek: Statistika dopravních nehod 3. 9. 2018 – 9. 9. 2018 (36. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.