Vážné dopravní nehody 30. 4. 2018 – 6. 5. 2018

Pondělí 30. 4. 2018

NĚMĚTICE (ORP Strakonice) – Při střetu osobního vozu s kamionem zemřeli dva cestující z osobního vozidla, třetí byl těžce zraněn.

LIDZBARK (okr. Działdowo, Varmijsko-mazurské voj.) – Řidič osobního vozu srazil chodkyni, která šla po krajnici. Byl na místě mrtvá.

BRATŘEJOV (ORP Vizovice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde srazil protijedoucího cyklistu. Cyklista na místě zemřel.

Úterý 1. 5. 2018

KIRNBERG AN DER MANK (okr. Melk, Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Vozidlo po střetu začalo hořet a řidič v něm uhořel, řidič druhého vozidla byl těžce zraněn.

Středa 2. 5. 2018

SKUHROV (ORP Havlíčkův Brod) – Řidič kamionu při předjíždění osobního vozu odhodil předjížděné vozidlo do protisměru, kde se střetlo s protijedoucí dodávkou. Řidič osobního vozu byl na místě mrtev, řidič dodávky těžce zraněn.

KEHL (okr. Ortenaukreis, Bádensko-Württembersko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Všichni čtyři cestující z prvního vozidla na místě zemřeli, řidič druhého vozidla byl těžce zraněn.

Čtvrtek 3. 5. 2018

ŠENOV (ORP Ostrava) – Řidič nákladního vozu při předjíždění mopedu srazil jeho řidiče, který na místě zemřel.

Sobota 5. 5. 2018

MIASTKOWO (okr. Łomża-venkov, Podleské voj.) – Řidič osobního vozu na křižovatce nedal přednost kamionu a došlo ke střetu, při kterém oba cestující v osobním voze na místě zemřeli.

STŘÍBRNÁ SKALICE (ORP Říčany) – Řidič osobního vozu nezvládl řízení a převrátil vozidlo do řeky. Byl na místě mrtev, jeho spolujezdec těžce zraněn.

PODDĘBICE (Lodžské voj.) – Řidič hasičského vozu, jedoucího k požáru, nezvládl řízení, vyjel ze silnice a narazil do stromu. Velitel zásahu utrpěl těžké zranění a po převozu do nemocnice zemřel.

Neděle 6. 5. 2018

STOD – Řidič osobního vozu nezvládl řízení a převrátil se do potoka, kde se vozidlo zcela potopilo a řidič v něm utonul.

Související článek: Statistika dopravních nehod 30. 4. 2018 – 6. 5. 2018 (18. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.