Vážné dopravní nehody 31. 10. 2016 – 6. 11. 2016

Pondělí 31. 10. 2016

HUMPOLEC – Řidička osobního vozu srazila chodkyni, která po převozu do nemocnice druhý den zemřela.

ZELL AM MOOS (okr. Vöcklabruck, Horní Rakousko) – Řidič osobního vozu při předjíždění jiného vozidla srazil cyklistku jedoucí v protisměru. Od nehody ujel, cyklistka po převozu do nemocnice zemřela.

MÖSSINGEN (okr. Tübingen, Bádensko-Württembersko) – Řidička osobního vozu přehlédla stojící vozidlo a narazila do něho. Zemřela na místě, její syn později v nemocnici, další čtyři děti byly těžce zraněny. Naražené vozidlo bylo nárazem posunuto na další vozidlo, ve kterém byli zraněni další čtyři lidé. Následně vozidlo viníka nehody zůstalo stát v protisměru, kde do něho narazilo další (už čtvrté) vozidlo, které začalo po nárazu hořet a jeho řidič utrpěl těžké zranění.

Pátek 4. 11. 2016

BŘEZOVÁ (ORP Uherský Brod) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu sjel ze silnice a narazil do stromu. Nárazem bylo vozidlo odmrštěno, řidič z něho vypadl a na místě zemřel.

Sobota 5. 11. 2016

VRACOV (ORP Kyjov) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu přejel do protisměru, kde se střetl s nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

TURNOV – Řidič osobního vozu nezvládl pravotočivou zatáčku, narazil do středových svodidel, od kterých se odrazil mimo vozovku, kde se několikrát přetočil přes střechu a skončil v protisměru. Zemřel na místě.

Neděle 6. 11. 2016

BOSKOVICE – Řidič osobního vozu při průjezdu zatáčkou přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem. Řidič tohoto vozidla byl těžce zraněn, jeho spolujezdkyně zemřela.

Související článek: Statistika dopravních nehod 31. 10. 2016 – 6. 11. 2016 (44. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.