Vážné dopravní nehody 4. 12. 2017 – 10. 12. 2017

Pondělí 4. 12. 2017

BRNO – Řidič dodávky zezadu narazil do kamionu, který stál před křižovatkou na červenou. Byl na místě mrtev.

PLASY (ORP Kralovice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem. Zemřel na místě.

Úterý 5. 12. 2017

GOLENIÓW (Západopomořanské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu narazil do jiného osobního vozidla, v němž spolujezdec na místě zemřel a řidička byla těžce zraněna.

Středa 6. 12. 2017

LHENICE (ORP Prachatice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a čelně narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

STRUNKOVICE NAD VOLYŇKOU (ORP Strakonice) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu přejela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím nákladním vozidlem. Zemřela na místě.

JOHANN IM PONGAU (Salcbursko) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Do vozidel dále narazilo ještě jedno nákladní a tři osobní vozidla. Při nehodě zemřel viník nehody a dalších osm lidí bylo těžce zraněno.

Čtvrtek 7. 12. 2017

BÍLINA – Řidič nákladního vozu srazil chodkyni a táhl ji dalších 200 metrů za sebou. Byla na místě mrtvá, řidič od nehody ujel.

Pátek 8. 12. 2017

DOBEV (ORP Písek) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu vyjel ze silnice a narazil do pevné překážky. Následně vozidlo začalo hořet a řidič v něm uhořel.

OLOMOUC – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do sloupu. Při nehodě zemřela jeho spolujezdkyně.

BEZDĚDOVICE (ORP Blatná) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu dostal smyk na namrzlé silnici a bočně narazil do stromu. Po nárazu se vozidlo odrazilo a převrátilo. Spolujezdec byl při nehodě těžce zraněn a po převozu do nemocnice zemřel.

Související článek: Statistika dopravních nehod 4. 12. 2017 – 10. 12. 2017 (49. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.