Vážné dopravní nehody 4. 3. 2019 – 10. 3. 2019

Úterý 5. 3. 2019

MIASTECZKO ŚLĄSKIE (okr. Tarnowskie Góry, Slezské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím nákladním vozidlem. Byl na místě mrtev.

Čtvrtek 7. 3. 2019

PETROVICE (ORP Ústí nad Labem) – Při střetu dodávky a nákladního vozdla v tunelu na dálnici D8 na místě zemřel řidič dodávky.

Pátek 8. 3. 2019

LÜTTOW-VALLUHN (okr. Ludwigslust-Parchim, Meklenbursko-Přední Pomořany) – Návěs kamionu přepravujícího prasata se na dálnici A24 vlivem větru převrátil na vozovku. Řidič za ním jedoucího kamionu už nestihl zareagovat, narazil do něho a na místě zemřel. Do něho dále narazila další dvě osobní vozidla, řidič a spolujezdkyně z prvního z nich také na místě zemřeli.

SALZBURG (Salcbursko) – Řidič nákladního vozidla při odbočování vpravo přehlédl cyklistku a srazil ji. Cyklistka se dostala pod vozidlo  na místě zemřela.

Sobota 9. 3. 2019

DOBRODZIEŃ (okr. Olesno, Opolské voj.) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s dvěma protijedoucími vozidly. Řidič prvního z nich na místě zemřel.

OHNIŠOV (ORP Dobruška) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel zemřel jeden ze spolujezdců.

Neděle 10. 3. 2019

MEZNO (ORP Votice) – Při čelním střetu dvou osobních vozidel na místě zemřela jedna z cestujících.

STARÝ BYDŽOV (ORP Nový Bydžov) – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjela ze silnice a narazila do mostku. Byla na místě mrtvá.

DĄBROWA GÓRNICZA (Slezské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu při předjíždění narazil do dvou protijedoucích vozidel. Spolujezdkyně ve druhém z nich na místě zemřela.

TARNÓW (Malopolské voj.) – Řidič dodávky na dálnici A4 nezvládl poryv větru a narazil do svodidel. Byl na místě mrtev.

Související článek: Statistika dopravních nehod 4. 3. 2019 – 10. 3. 2019 (10. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.