Vážné dopravní nehody 4. 7. 2022 – 10. 7. 2022

Pondělí 4. 7. 2022

MNICHOVO HRADIŠTĚ – Řidička osobního vozu na dálnici D10 zezadu narazila do odstavené dodávky. Její spolujezdec na místě zemřel.

BEZDĚKOV (ORP Klatovy) – Řidič traktoru nerespektoval zabezpečovací zařízení a vjel na železniční přejezd, kde se střetl s projíždějícím vlakem. Byl na místě mrtev.

Středa 6. 7. 2022

LIŠANY (ORP Rakovník) – Řidička motocyklu nezvládla zatáčku a vjel do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem. Zemřela na místě.

OSIEK MAŁY (okr. Koło, Velkopolské voj.) – Řidič osobního vozu pod vlivem alkoholu srazil chodkyni, která přecházela silnici na přechodu. Chodkyně na místě zemřela.

Čtvrtek 7. 7. 2022

ZABIERZÓW (okr. Kraków-venkov, Malopolské voj.) – Při střetu tří kamionů na dálnici A4 na místě zemřel řidič jednoho z nich.

HABARTOV (ORP Sokolov) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice, prorazil svodidla a spadl do potoka. Vozidlo začalo hořet a řidič i spolujezdkyně na místě zemřeli.

Pátek 8. 7. 2022

JANSKÉ LÁZNĚ (ORP Trutnov) – Na jedoucí osobní vozidlo spadl při kácení strom. Jeho řidička na místě zemřela.

SOBĚSLAV – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do totemu čerpací stanice. Byl na místě mrtev.

RADOMSKO (Lodžské voj.) – Řidička nákladního vozidla na dálnici A1 zezadu narazila do před ním jedoucího kamionu. Zemřela na místě.

Sobota 9. 7. 2022

TRNOVÁ (ORP Nýřany) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

Neděle 10. 7. 2022

PODŮLŠANY (ORP Pardubice) – Řidič dodávky z nezjištěného důvodu vyjel ze silnice a narazil do budovy. Zemřel na místě.

DĄBROWA BIAŁOSTOCKA (okr. Sokółka, Podleské voj.) – Řidič osobního vozu při předjíždění vjel do protisměru, řidič protijedoucího vozidla se ve snaze o vyhnutí čelně střetl s předjížděným autobusem. Tři cestující z tohoto vozidla na místě zemřeli.

Dopravní nehody 27. 6. 2022 – 3. 7. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody
Dopravní nehody 4. 7. 2022 – 10. 7. 2022. Zdroj: https://www.irozhlas.cz/nehody

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.