Vážné dopravní nehody 4. 9. 2017 – 10. 9. 2017

Pondělí 4. 9. 2017

VOLDUCHY (ORP Rokycany) – Řidič osobního vozu na dálnici D5 ve vysoké rychlosti zezadu narazil do kamionu. Byl na místě mrtev.

Úterý 5. 9. 2017

KLOSTER LEHNIN (okr. Potsdam-Mittelmark, Braniborsko) – Řidič kamionu při pokusu o objetí dřívější nehody na dálnici A2 narazil do policejního vozu, dostal smyk a následně narazil do hasičského vozu, který převrátil na bok. Dva hasiči zůstali mrtví pod převráceným vozidlem.

Sobota 9. 9. 2017

DROZDOV (ORP Hořovice) – Řidič motocyklu z neznámého důvody vyjel ze silnice a havaroval do pole. Byl na místě mrtev.

Neděle 10. 9. 2017

HEILIGENKREUZ (okr. Baden, Dolní Rakousko) – Řidič minibusu na dálnici A21 z neznámého důvodu vjel na svodidla, odkud byl odmrštěn proti pilíři mostu. Při nehodě na místě zemřelo pět cestujících včetně řidiče, zbývající tři byli těžce zraněni.

HANAU (okr. Main-Kinzig-Kreis, Hesensko) – Řidič osobního vozu na dálnici A66 ve vysoké rychlosti najel zezadu do jiného vozidla. Obě vozidla se následkem nárazu dostaly mimo vozovku, řidič naraženého vozidla na místě zemřel.

HLINSKO – Řidička osobního vozu z nezjištěného důvodu vjela do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem. Při nehodě zemřela spolujezdkyně z protijedoucího vozidla, dalších šest osob bylo těžce zraněno.

Související článek: Statistika dopravních nehod 4. 9. 2017 – 10. 9. 2017 (36. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.