Vážné dopravní nehody 5. 12. 2016 – 11. 12. 2016

Pondělí 5. 12. 2016

VELKÁ DOBRÁ (ORP Kladno) – Řidička osobního vozu na dálnici D6 narazila do dvou mužů, kteří v odstavném pruhu opravovali vozidlo po předchozí závadě. Jeden z nich na místě zemřel, druhý byl těžce zraněn.

STARÉ HUTĚ (ORP Uherské Hradiště) – Řidič osobního vozu při předjíždění dostal smyk a bočně se střetl s vozidlem v protisměru. Při nehodě utrpěl zranění, kterému po převozu do nemocnice podlehl.

ZVĚRKOVICE (ORP Moravské Budějovice) – Řidič nákladního vozidla narazil zezadu do osobního vozu odbočujícího vlevo a natlačil ho pod další protijedoucí kamion. Z posádky osobního auta dva lidé zemřeli na místě, třetí utrpěl těžké zranění a zemřel později v nemocnici.

Úterý 6. 12. 2016

DRAŽENOV (ORP Domažlice) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu čelně narazil do protijedoucího nákladního vozidla. Byl na místě mrtev.

OLOMOUC – Při srážce dvou osobních vozidel utrpěl jeden z řidičů těžké zranění a po převozu do nemocnice zemřel.

Středa 7. 12. 2016

PLANÁ (ORP Tachov) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu vyjel do protisměru, kde se střetl s nákladním vozidlem. Na místě zemřel on i jeho spolujezdkyně.

Čtvrtek 8. 12. 2016

PLESNÁ (ORP Cheb) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu vyjel ze silnice a narazil do stromu. Při nehodě jeden člověk zemřel a další dva byli těžce zraněni.

Pátek 9. 12. 2016

LUHAČOVICE – Řidič osobního vozu dostal smyk, přejel do protisměru a bočně narazil do stromu. Byl na místě mrtev.

STRÁNÍ (ORP Uherský Brod) – Chodec náhle vstoupil do silnice před osobní auto. Po střetu na místě zemřel.

Související článek: Statistika dopravních nehod 5. 12. 2016 – 11. 12. 2016 (49. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.