Vážné dopravní nehody 6. 3. 2017 – 12. 3. 2017

Pondělí 6. 3. 2017

LOCHENICE (ORP Hradec Králové) – Řidič nákladního vozidla nedobrzdil a zezadu narazil do vlevo odbočujícího osobního vozu a posunul ho do protisměru, kde se střetl s protijedoucím osobním vozidlem. Řidič odbočujícího vozidla a čtyřčlenná posádka protijedoucího vozidla utrpěla těžká zranění, spolucestující z odbočujícího vozidla na místě zemřela.

VĚŽNICE (ORP Jihlava) – Řidič dodávky na dálnici D1 nedobrzdil a zezadu narazil do návěsu nákladní soupravy. Byl na místě mrtev.

Pátek 10. 3. 2017

MILOTICE (ORP Kyjov) – Řidič osobního vozu z neznámého důvodu sjel z vozovky. Vozidlo začalo hořet a řidič v něm uhořel.

Sobota 11. 3. 2017

MACKOVICE (ORP Znojmo) – Řidič osobního vozu z nezjištěného důvodu vjel do protisměru, kde se střetl s kamionem. Byl na místě mrtev, jeho spolujezdkyně utrpěla těžké zranění.

KORNEUBURG (Dolní Rakousko) – Řidič osobního vozu najel do skupiny lidí, kteří se vyskytovali na silnici z toho důvodu, že mezi nimi došlo k hromadné rvačce. Jeden z účastníků po převozu do nemocnice zemřel, druhý utrpěl těžké zranění.

Neděle 12. 3. 2017

WIEN – Řidič taxíku přehlédl dva cestující vystupující z jiného taxíku a srazil je. Jeden z cestujících zemřel na místě, druhá po převozu do nemocnice.

Související článek: Statistika dopravních nehod 6. 3. 2017 – 12. 3. 2017 (10. týden)

Autor: Pavel Řeha

Zeptejte se na dopravní nehody za minulý týden v diskuzním fóru na Po dálnici.cz.